Skoč na obsah Skoč na menu
 

Spoločnosť uniCODE systems dodáva produkty pre rôzne druhy čerpacích staníc, ktoré sa odlišujú spôsobom prevádzky.

Z nášho pohľadu sa jedná o riešenia pre nasledovné okruhy čerpacích staníc:

  • verejné čerpacie stanice s obsluhou
  • systémy pre bezobslužné čerpacie stanice určené pre širokú verejnosť
  • systémy pre automatické čerpacie stanice pre vnútropodnikové potreby
  • riešenia pre centrálnu správu a riadenie siete čerpacích staníc
  • ostatné produkty a riešenia

Systémy pre verejné čerpacie stanice s obsluhou

 


 

shop_premium.jpg

Shop Premium

Informačný a riadiaci systém pre menšie čerpacie stanice, ktorý v sebe zahŕňa všetky štandardné funkcie.  Jedná sa hlavne o možnosti použitia rôznych druhov platobných spôsobov, vernostný program pre zákazníkov, podporu kartových systémov, kompletné skladové hospodárstvo s mnozstvom výstupnych prehľadových zostáv.

shop2000_pos.jpg

Shop 2000

Systém Shop 2000 je určený pre štandardné čerpacie stanice a ich menšie siete s možnosťou napojenia na centrálu (Head Office). Systém umožnuje komunikáciu aj s vonkajšími perifériami ako sú cenové totemy, elektronické meranie stavov v nádržiach atď. Systém umožňuje prevádzku viacerých pokladní a modul BackOffice je samozrejmosťou kde manažér čerpacej stanice má v rukách nástroj pre plnú správu a riadenie behu čerpacej stanice.

 

euroshop.jpg

 

EuroShop

Najmodernejší informačný pokladničný systém na báze SQL databázy určený hlavne pre tých, ktorý chcú viesť a riadiť svoju čerpaciu stanicu na najvyššej úrovni.   Systém EuroShop plne podporuje rôzne obchodné modely, ktoré bežne využívajú hlavne obchodné reťazce pre podporu a udržanie svojich zákazníkov a tým byť stále krok pred konkurenciou.

 

 

 

 Systémy pre bezobslužné čerpacie stanice určené pre širokú verejnosť

 


 

cardmanager1.jpg

 

CardManager

Bezobslužný tankovací automat CardManager bol vyvinutý ako automatická pokladňa pre plne bezobslužné čerpacie stanice ktorá umožňuje akceptovať Bankové platobné karty (VISA, EuroCard/MasterCard), Petrol korporártne karty jednotlivých spoločností  a lokálne karty jednotlivých prevádzkovateľov. Tankovací automat CardManager pracuje ako multimediálne interaktívne zariadenie ktoré s okolím komunikuje prostredníctvom plnofarebného dotykového displeja s rôznymi ďalšími funkciami. 

Systémy pre automatické čerpacie stanice pre vnútropodnikové potreby

 


 

Nano.jpg

Tankovací automat MiniMaster Nano

Nový model tankovaciaho automatu určeného na riadenie a zber dát z výdajných stojanov, identifikáciu čerpajúceho vozidla a osoby. Toto zariadenie je vybavené najmodernejšou technológiou, ktorú je možné prispôsobiť prevádzkovým potrebám užívateľa.new.jpg
autoset_minimaster_3.jpg

Tankovací automat MiniMaster 3

Zjednodušená verzia tankovacieho automatu Minimaster 2 ktorý je určený pre maximálne 4 výdajné stojany. Systém pracuje s identifikáciou vozidla, obsluhy ako aj možnosťou zadania doplnkových informacií ako sú čislo stazky alebo stav tachometra vozidla.

autoset_minimaster_2.jpg

Tankovací automat MiniMaster 2

Tankovací automat určený pre väčšie vnútropodnikové čerpacie stanice. Tankovací automat dokáže riadiť až 8 súbežných výdajných stojanov vrátane mechanických. Systém pracuje s identifikáciou vozidla, obsluhy ako aj možnosťou zadania doplnkových informacií ako sú čislo stazky alebo stav tachometra vozidla.

ta_2000_15.jpg

TA 2000 - automatický výdajný stojan

Bezobslužný výdajný stojan vznikol spojením štandardného výdajného stojana a riadiacej elektroniky tankovacieho automatu ako jeden kompaktný celok.

 

Riešenia pre centralnu správu a riadenie siete čerpacích staníc

 

 

shop_enterprise.jpg

Shop Enterprise, Fuel Enterprise

Systémy Shop Enterprise a Fuel Enterprise sú určené pre správu a manažment siete čerpacích staníc. Systém umožňuje mimo iného vykonávať kompletný reporting z celej siete čerpacích stanicí napojených na systém Enterprise.

eurofuel1.jpg

EuroFuel

Novinkou v produktovej palete pre neverejné čerpacie stanice je centrálny modul EuroFuel. Je určený pre malé čerpacie stanice od jedného výdajného miesta až po veľké siete čerpacích staníc. Systém postavený na architektúre počítačovej siete TCP/IP s architektúrou client/server na progresívnej SQL databáze. Systém dokáže komunikovať so všetkými tankovacími automatmi rady CardManager, MiniMaster a EVS TA.

 

Ostatné produkty a riešenia

 
Leltarhiany_200x200.gif

POSeidon

Systém pre kontrolu a monitorovanie pokladničných systémov.

new.jpg

 

Máte záujem o ďalšie informácie ? Kontaktujte nás.© 2018 uniCODE | info@unicode.sk | Úvodna stránka | Podmienky používania | Kontaktný formulár | Rss kanál | 
1